فرم ساز: ابزاری قدرتمند برای جمع آوری اطلاعات در سازمان شما

فرم ساز ابزاری قدرتمند است که به شما امکان می‌دهد فرم‌های اطلاعاتی را که در طی فرآیند کار خود به آنها نیاز دارید، به راحتی طراحی کنید.

demo-attachment-144-Group-125
Asset-3@4x-1
Asset-1@4x-1
Asset-2@4x
business-people-in-office-5HLCX4S-min
group-of-upset-students-sitting-at-the-table-with-E5YW9L4-1-min

با استفاده از فرم ساز می‌توانید فرم‌هایی را برای طیف گسترده‌ای از کاربردها، از جمله موارد زیر ایجاد کنید:

  • فرم‌های نظرسنجی: فرم‌های نظرسنجی را برای جمع‌آوری بازخورد از مشتریان، کارمندان یا سایر ذینفعان ایجاد کنید.
  • فرم‌های ثبت نام: فرم‌های ثبت نام را برای جمع آوری اطلاعات تماس از مشتریان بالقوه یا شرکت کنندگان در رویداد ایجاد کنید.
  • فرم‌های درخواست: فرم‌های درخواست را برای جمع آوری اطلاعات مربوط به درخواست ها، مانند درخواست های پشتیبانی یا مرخصی ایجاد کنید.
  • فرم‌های گزارش: فرم‌های گزارش را برای جمع آوری اطلاعات مربوط به رویدادها یا فعالیت ها، مانند گزارش های حادثه یا گزارش های سفر ایجاد کنید.

مزایای استفاده از فرم ساز

  • راحتی استفاده: فرم ساز به گونه ای طراحی شده است که استفاده از آن آسان باشد، حتی برای کاربرانی که تجربه برنامه نویسی ندارند.
  • قابلیت انعطاف پذیری: می توانید فرم هایی را با طیف گسترده ای از سوالات، از جمله سوالات متنی، سوالات چند گزینه ای، سوالات کشویی و آپلود فایل ایجاد کنید.
  • شخصی سازی: می توانید فرم های خود را با رنگ ها، فونت ها و تصاویر خود برند کنید تا با ظاهر وب سایت یا برنامه شما مطابقت داشته باشد.
  • تجزیه و تحلیل: می توانید پاسخ های فرم خود را پیگیری کنید و آنها را به صورت گزارش های بصری تجزیه و تحلیل کنید.

نحوه استفاده از فرم ساز

استفاده از فرم ساز بسیار ساده است. برای شروع، باید نوع فرمی را که می خواهید ایجاد کنید انتخاب کنید. سپس می توانید سوالات خود را اضافه کنید و فرم خود را مطابق با نیازهای خود سفارشی کنید.

پس از ایجاد فرم، می توانید آن را در وب سایت یا برنامه خود جاسازی کنید یا آن را به اشتراک بگذارید تا مردم آن را به صورت آنلاین پر کنند.

نتیجه:

فرم ساز ابزاری قدرتمند و انعطاف پذیر است که می تواند به شما در جمع آوری اطلاعات مورد نیاز برای اداره سازمان خود کمک کند. با استفاده از فرم ساز می توانید فرآیند جمع آوری اطلاعات خود را ساده تر، کارآمدتر و مقرون به صرفه تر کنید.

group-of-young-businesspeople-with-laptop-working-8SHTZUN